Natalija bunke  - verta milijono
LithuanianEnglishRussian
natalija bunke

Natalija Bunkė | Palanga

„Kas ji tokia? Kaip tai kas ji? Visi ją pažįsta!” – tikriausiai pastarąsias dvi savaites daugiausiai skambėję ir įsiminę žodžiai apie ne ką kitą, o panelę vertą milijono – Nataliją Bunkę!

Paskelbusi apie didžiausią koncertą gyvenime Pop muzikos diva ne tik itin intensyviai ruošiasi artėjančio koncerto programai, bet ir nieko nelaukdama skelbia apie tolimesnius planus bei kviečia gerbėjus susitikti Palangoje liepos 22 dieną!

Dažna lenktynių narė, o kartą net ir dalyvė trasoje, šiais metais gerbėjus kviečia šeštadienio vakarą su trenksmu praleisti smagiausiame vakarėlyje prie jūros!

„Paskelbusi naujienas apie didžiausią koncertą savo karjeroje tikrai nesitikėjau, jog jis sulauks tokio didelio susidomėjimo! Šiuo metu, atrodo, kad gyvenu vien idėjomis kaip viską įgyvendinti ir kartu su Jumis pasidžiaugti ir pasidalinti ta emocija. Sustoti visiškai nebesinori, o lenktynės juk kaip tik ir yra vieta nestabdyti, ane? Tad po lenktynių visi susitinkame Palangos koncertų salėje, kurioje jūsų lauksiu aš ir mano puikioji šokėjų komanda – pakursim karštą vakarą” – mintimis dalijosi atlikėja.

Nestabdom ir susitinkame Palangoje liepos 22 dieną!

_______________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Data

22 Lie 2023
Expired!

Laikas

20:30

More Info

Read More

Vieta

Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43, 00135 Palanga
Website
https://www.palangosks.lt/
LithuanianEnglishRussian